4 678 ₴
Відправка з 28 листопада 2025Світлозвуковою вуличний оповіщувач ASP-200 R призначений для роботи в бездротової системі ABAX 2/ABAX з двостороннім зв'язком і відповідає вимогам європейського стандарту EN 50131 Grade 2.
Для сигналізації пристрій використовує світлодіоди і п'єзоелектричний перетворювач і надає для вибору чотири тональності звукового сигналу. Оптична та акустична сигналізація може запускатися незалежно один від одного.
Плата ASP-200 R захищена від несприятливого впливу навколишнього середовища і може працювати в діапазоні температур від -40°C до +55°C.
Настройка і оновлення ASP-200 R здійснюється віддалено. В системі ABAX 2 двосторонній зв'язок шифрується в стандарті AES.
Пристрій має низьке споживання струму, а його п итание здійснюється від літій-тионилхлоридной батареї 3,6 з ємністю 13 Ач, стан якої постійно контролюється. Додатково опція «ECO» (тільки ABAX 2) дозволяє продовжити час роботи від батареї навіть у чотири рази.
Корпус ASP-200 R, виготовлений з міцного полікарбонату, стійкий до механічних пошкоджень. Пристрій має захист від саботажу (від розтину корпусу і від відриву від монтажної поверхні) і вбудований рівень для полегшення установки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Satel |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Тип оповіщувача | Світло-звуковий |