Продавець ОХОРОННІ СИСТЕМИ ВІД GL-GROUP розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
289 відгуків
ОХОРОННІ СИСТЕМИ ВІД GL-GROUP
Контакти
ОХОРОННІ СИСТЕМИ ВІД GL-GROUP
Київ, Україна
+380 (73) 269-66-94
+380 (96) 143-00-81
+380 (95) 188-76-43
+380 (96) 143-00-81+380 (96) 143-00-81
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 (73) 269-66-94
+380 (96) 143-00-81
+380 (95) 188-76-43

Види охоронної сигналізації та принцип їх роботи

Види охоронної сигналізації та принцип їх роботи

Класифікацій охоронних сигналізацій існує більш ніж достатньо. І охороняти вони можуть від різних факторів, наприклад, пожежі, затоплення, землетруси, пограбувань. У кожної свій принцип роботи та певні датчики. Однак у даній статті розглянемо різновиди систем сигналізацій, захищають від проникнення на об'єкт.

 

Види систем охоронних сигналізацій

 

Наведені нижче типи охоронних сигналізацій мають відчутні відмінності в принципі роботи і комплектації.

Провідна система. Відрізняється високою надійністю і невисокою вартістю обладнання. Приймально-контрольний блок і датчики з'єднані між собою кабелем, по якому надходить сигнал. До недоліків можна віднести складність і трудомісткість проведення розведення проводів. Це хороший варіант для невеликих об'єктів.

Бездротова система. Основна перевага — відсутність складної проводки. У цьому випадку блок керування і датчики з'єднані радіосигналами. Недоліки системи: висока вартість приладів, невелика дальність дії і можливість перебоїв у роботі при електромагнітних перешкодах.

Автоматична охоронна сигналізація дозволяє реалізувати наступні завдання:

  • визначення прав доступу користувача для роботи з системою;

  • автоматичне керування обладнанням за встановленим розкладом;

  • можливість спільної роботи з іншими системами безпеки.

Одне з найважливіших достоїнств такої сигналізації — самодіагностика приймально-контрольних приладів. Датчики самотестуеться і дані про їх стан передаються в систему.

 

Приймально-контрольні прилади панелі, блоки живлення, датчики

 

Система сигналізації має два головних компонента: датчики та пристрої аварійного оповіщення. Але більшість систем більш складні і включають більше елементів.

Датчики. Оскільки способів несанкціонованого проникнення на об'єкт безліч, то і принцип роботи датчиків різниться. Датчики реагують на відкривання (магнітоконтактний), пролом (вібраційний), розбиття (акустичний або звуковий датчик), рух. Датчик перетворює вплив в електричний сигнал і передають їх приймально-контрольних приладів.

Приймально-контрольні прилади. Командують датчиками, відстежують сигнали вторгнення, роботи всієї системи.

Пристрої оповіщення (виконавчі пристрої). Сповіщають про тривогу. Зазвичай це сирени і світлові сигнали.

Блоки живлення є джерелами живлення, що забезпечують працездатність всієї системи. Підключення сигналізації здійснюється від мережі 220В через блок живлення. Блоки живлення можуть бути дротові і бездротові.

Якщо вас дійсно цікавлять надійні охоронні сигналізації, звертайтеся до менеджерів нашої компанії. Ми детально розповімо про особливості кожної системи, роботі приймально-контрольних приладів, блоки живлення та інших нюансах. Телефонуйте!

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner